
van 03/06/2030
van 03/06/2030

BESCHIKBAAR VANAF 2 JUNI
GESTOFFEERD appartement te huur, in Sants Monjüic (La Bordeta) in Barcelona. Appartement van 91 m2 met parketvloer en gasverwarming. De woning beschikt over een woon-eetkamer en een aparte keuken, voorzien van een koelkast, wasmachine, oven en gasfornuis. Het appartement heeft twee slaapkamers, elk met een balkon en een kleedkamer, en een complete badkamer met een ligbad. Derde verdieping in een gebouw met lift. Het appartement is goed bereikbaar met de bus en de metro. L1-Mercat Nou. Bus 115 en V5.
Spaanse staatsindex: € 1.080,19
Situatie laatste 5 jaar: Gehuurd
Laatste huurprijs: € 1.133,00
Energielabel met E-label
De eigenaar is geen grote houder.
Actualisering van de inkomstenbelasting volgens IRAV
Contractduur: 5 jaar
De kosten voor het beheer van het onroerend goed en het formaliseren van contracten zijn voor rekening van de eigenaar. Als zekerheid voor het contract wordt een borg van minimaal drie maanden gevraagd. De minimale contractduur bedraagt 5 jaar . Indien de huurder besluit de overeengekomen termijn, in dit geval 3 jaar, niet na te leven, dan wordt een boete in rekening gebracht die gelijk is aan één maand huur.
Vind uw nieuwe thuis met ShBarcelona . Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie, om een bezoek te plannen of online te boeken.
DISPONIBLE 2 DE JUNIO
Piso NO AMUEBLADO en alquiler, en Sants Monjüic (La Bordeta) en Barcelona. Piso de 91m2 útiles con suelo de parquet y calefacción a gas. El inmueble dispone de un salón comedor, cocina independiente equipada con nevera, lavadora, horno y cocina de gas. El piso dispone de dos habitaciones dobles, con salida a balcón y un vestidor, hay un cuarto de baño completo, con bañera. Tercer piso en finca con ascensor. El piso está bien comunicado por bus y metro.L1-Mercat Nou. Autobús 115 y V5.
Índice Estatal español: 1.080,19 €
Situación últimos 5 años: Alquilado
Precio última renta: 1.133,00 €
Certificado energético con calificación E
Propietario no es gran tenedor.
Actualitzación de la renda segons IRAV
Duración del contrato: 5 años
Los honorarios de la gestión inmobiliaria y la formalización del contrato serán a cargo del propietario. Se requiere un depósito mínimo de tres meses como garantía para el contrato. La duración mínima del contrato es de 5 años, en caso de que el inquilino decida no cumplir con la duración acordada, en este caso 3 años, se aplicará una penalización equivalente a un mes de la renta.
Encuentre su nuevo hogar con ShBarcelona. Contáctenos hoy mismo para obtener más información y concertar una visita o reserva online.
-
A
92-100A
-
B
81-91B
-
C
69-80C
-
D
55-68D
-
E
39-54E
-
F
21-38F
-
G
1-20G