
van 03/04/2029
van 03/04/2029

BESCHIKBAAR TWEE APRIL
Appartement te huur in Sant Marti, in de wijk El Clot in Barcelona. Gemeubileerd en uitgerust appartement van 66m2 bewoonbaar met parketvloer, Catalaans gewelfd plafond en warme/koude airconditioning. De woning is voorzien van een gezellige en lichte woon-eetkamer met toegang tot een balkon, en een aparte keuken voorzien van een oven, koelkast, vaatwasser en gasfornuis. Het appartement heeft twee tweepersoonsslaapkamers, een kleedkamer en een galerij met een wasmachine. De badkamer is onafhankelijk en voorzien van een douche. Derde verdieping in een gebouw zonder lift, zeer goed verbonden, gelegen nabij Plaza de les Glòries. Het minimale verblijf is 1 jaar.
De kosten voor het beheer van het onroerend goed en de formalisering van het contract zijn ten laste van de eigenaar. Als garantie voor het contract wordt een minimale aanbetaling van drie maanden gevraagd. De looptijd van het contract bedraagt 5 jaar . Indien de huurder besluit de overeengekomen looptijd niet na te leven, zal aan de eigenaar een schadevergoeding gelijk aan één maand huur worden toegepast.
Vind uw nieuwe huis met ShBarcelona . Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie en om een bezichtiging of online reservering te regelen.
DISPONIBLE DESDE EL 2 DE ABRIL
Piso en alquiler en Sant Marti, en el barrio de El Clot de Barcelona. Piso amueblado y equipado de 66m2 habitables con suelo de parquet, techo de bóveda catalana y aire acondicionado frío / calor. El inmueble está dotado de un salón comedor acogedor y luminoso con acceso a balcón, y una cocina independiente equipada con horno, nevera, lavavajillas y cocina de gas. El piso tiene dos habitaciones dobles, un vestidor y una galería con lavadora. El baño es independiente y está equipado con ducha. Tercer piso en finca sin ascensor muy bien comunicada, situada cerca de la Plaza de les Glòries. La permanencia mínima es de 1 año.
Los honorarios de la gestión inmobiliaria y la formalización del contrato serán a cargo del propietario. Se requiere un depósito mínimo de tres meses como garantía para el contrato. La duración del contrato es de 5 años, en caso de que el inquilino decida no cumplir con la duración acordada, se aplicará una indemnización equivalente a un mes de la renta para el propietario.
Encuentre su nuevo hogar con ShBarcelona. Contáctenos hoy mismo para obtener más información y concertar una visita o reserva online.
-
A
92-100A
-
B
81-91B
-
C
69-80C
-
D
55-68D
-
E
39-54E
-
F
21-38F
-
G
1-20G