



































































































Appartement te huur in Barcelona
Calabria - Rossello (min. 6 Months)

Delen
van 04/06/2021


-
A
92-100A
-
B
81-91B
-
C
69-80C
-
D
55-68D
-
E
39-54E
-
F
21-38F
-
G
1-20G








Why to pay agency fee?
* They are not certified translations, the valid version with legal effects will be the Spanish version.
* If the apartment is available for a visit, if not, you will be able to access under certain conditions.
* As long as the apartment is returned in good condition
* As long as you inform us 8 weeks in advance, and if the owner of the apartment agrees.
* Provided that this is not due to a bad use of the tenant.
* They are not certified translations, the valid version with legal effects will be the Spanish version.
* If the apartment is available for a visit, if not, you will be able to access under certain conditions.
* As long as the apartment is returned in good condition
* As long as you inform us 8 weeks in advance, and if the owner of the apartment agrees.
* Provided that this is not due to a bad use of the tenant.
b. Volledige bevoegdheid-aktes van de vertegenwoordiger van het bedrijf en paspoort/identiteitskaart van de huurder,
c. Laatste belastingoverzicht,
b. Kopie van de laatste drie loonlijsten,
· Huidige maandelijkse huur: proportionele deel van de maand in rekening, beginnend op uw incheckdatum.
· Waarborgsom (minimum): 2 x maandhuur waarborgsom,
· Kosten vastgoedkantoor:
- Contract langer dan 6 maanden: 1 maandhuur +VAT [21% in Spanje],
- Contract van 4 tot 6 maanden: 1 maandhuur +VAT [21% in Spanje] -20% korting,
- Contract van 1 tot 4 maanden: 1x maandelijks huurbedrag +VAT [21% in Spanje] -30% (kortingop de makelaarskosten),
b. Als het contract begint vanaf de 16e, het totale bedrag te betalen aan:
Dezelfde voorwaarden die eerder + uitgelegd huren 2 maand + verbruik hoeveelheid.
«Two steps booking»:u betaalt vooraf één maand borg om het appartement te reserveren. (Dit zal naderhand worden verrekend met de volledige kosten) Het resterende bedrag betaalt u vóór u het appartement betrekt.
Volgens het reserveringsbeleid mag u maximaal 12 dagen aaneengesloten een vakantieaccommodatie huren vanaf de datum dat accommodatie beschikbaar is. Bent u geïnteresseerd in een specifieke woning? Neem dan contact op met de commerciële afdeling van ShBarcelona.
Bank: Banco Sabadell
Addres: C/ Comte Borrell, 87 - 08015, Barcelona
Rekeninghouder: Decoflat
IBAN: ES65 0081 1763 11 0001002404
BIC/SWIFT : BSABESBB
Referentie: Huurder naam en vlakke referentienummer
Rekeningnummer: 0081 1763 11 0001002404
U kunt ook elektronische betaalmiddelen gebruiken, maar in dit geval zijn de volgende administratiekosten van toepassing: voor VISA en MASTERCARD betaalt u 1% op het totaalbedrag en voor AMERICAN EXPRESS betaalt u 3% op het totaalbedrag. Andere elektronische betaalmiddelen geschieden altijd in overleg met ons commerciële team.
De acceptatie van uw aanvraag dient altijd te worden geaccordeerd door de eigenaar.
«24/7 onderhoudsdienst »: Gedurende uw verblijf kunt u gebruik maken van onze 24/7 ShBarcelona onderhoudsdienst. Zij zal persoonlijk aanwezig zijn en problemen in het appartement voor u oplossen. Deze dienst is gratis. Houdt u er rekening mee, dat als het ontstane probleem een gevolg is van onjuist gebruik of andere schade veroorzaakt door u als huurder, deze reparatiekosten bij de eindafrekening in rekening zullen worden gebracht.
« Woonklaar»: al onze appartementen zijn gemeubileerd en volledig ingericht. Alle appartementen zijn voorzien van een wasmachine, beddengoed en dekens; u dient enkel zelf nog uw persoonlijke spullen en eigen handdoeken mee te brengen. Het appartement zal voor uw komst grondig worden schoongemaakt.
Voor het ophalen van de sleutel kunt u terecht bij ons kantoor aan de Casanovastraat 99. Het kantoor is geopend van maandag tot en met vrijdag, van 10:00 tot 19:00 uur en op zaterdag van 10:00 tot 13:30 uur.
Als u buiten kantoortijden in wilt checken, zullen de sleutels in het appartement zelf worden overgedragen en zal hiervoor een extra vergoeding in rekening worden gebracht: tot middernacht €30 en na middernacht €50.
De acceptatie van uw aanvraag dient altijd te worden geaccordeerd door de eigenaar.
De eigenaar van de boeking heeft recht op volledige restitutie van het boekingsbedrag dat reeds betaald is aan ShBarcelona, enkel en alleen indien het huurcontract niet geformaliseerd kan worden vanwege gebreken aan het appartement In geen geval kunt u aanspraak maken op enige vorm van financiële compensatie.
Ter informatie: Het is belangrijk om te weten, dat alle appartementen zijn verzekerd tegen waterschade, brand en burgerlijke aansprakelijkheid. Deze verzekering dekt echter geen schade bij diefstal van persoonlijke eigendommen uit het appartement. U kunt contact met ons opnemen om een verzekering tegen diefstal af te sluiten.
Adres: C/ Comte Borrell, 87 - 08015, Barcelona
Rekeninghouder: Sh YEARLY RENTAL SL
Rekeningnummer: 0081 0093 42 0001990309
IBAN: ES25 0081 0093 42 0001990309
BIC/SWIFT: BSABESBB
Referentie: naam en referentie huurder verdieping
Als u de overschrijving maakt op de dag van het tekenen, dan moet u daarvan een bewijs meenemen.
Maak een afdruk en een pre-autorisatie, zodoende wordt het bedrag niet in rekening gebracht en de pre-autorisatie is 7 dagen geldig.
Bij deze optie wordt er een extra bedrag van €20 in rekening gebracht voor het retourneren van de waarborgsom bij uw vertrek. Let op, als u contant betaalt zal het bedrag teruggegeven worden nadat u de sleutels heeft ingeleverd en het appartement in goede staat bevonden is.
Het aantal personen dat gebruik maakt van het appartement mag niet meer zijn dan het aantal personen waarvoor het appartement is bedoeld, met uitzondering van kinderen onder twee jaar. Huisdieren zijn alleen toegestaan als hier toestemming voor is verleend.

Thank you, your request has been sent successfully. Our commercial team will contact you as soon as possible.
